Pegasus'un Elazığ-Ankara Seferleri Başladı!

Pegasus Hava Yolları, Ankara-Elazığ karşılıklı seferlere başladı.29 Ekim’den itibaren her gün karşılıklı seferlerin yapılacağını ifade eden havayolu şirketi yetkilileri, yolcu potansiyeline bağlı olarak, sefer sayılarını arttırdıklarını belirttiler.

Pegasus'un Elazığ-Ankara Seferleri Başladı!

Uçmanın Herkesin Hakkı olduğunu kendisine ilke edinen Pegasus Hava Yolları, Ankara-Elazığ seferlerini karşılıklı olarak başlattı. İlk uçuş, Ankara’dan sabah saatlerinde “Sena” adlı uçakla gerçekleştirilirken; uçak, pist başına inişinden itibaren itfaiye araçları su tankıyla karşılandı.

İlk sefer olması nedeniyle Elazığ Havalimanına iniş yapan uçak, çiçeklerle karşılanırken; yolculara da karanfil verildi. Ankara’dan Elazığ’a ilk uçuşunu gerçekleştiren uçakla seyahat eden vatandaş, “İyi bir yolculuk oldu güzel geçti, memnunuz çok teşekkür ederiz. Benim de Elazığ’a ilk seferimdi. Memnun kaldım” diye konuştu.

Pagasus Hava yolu Şirketi Yetkilileri, Elazığ havalimanının mevcut yolcu potansiyelindeki artış nedeniyle, uçuş sayılarını arttırdıklarını söylediler.23-25-27 Ekim tarihlerinde ilave;29 Ekim’den itibaren de her gün Ankara ile Elazığ’dan karşılıklı seferlerin başlayacağını belirten yetkililer diğer hava yollarının katılımıyla, yolcu sayısına bağlı olarak uçuş trafiğini arttıracaklarını ifade ettiler.

Elazığ Son Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER