GAKGO'ya EMİTT'te Birincilik Ödülü

Dünyanın en önemli turizm fuarlarından biri olan EMİTT fuarında Elazığ’a ödül geldi. Elazığ’ın tarihi güzellikleriyle hazırlanan stant bölge tanıtımını yanıştan en iyi stant olarak seçildi.

GAKGO'ya EMİTT'te Birincilik Ödülü

Dünyanın en önemli turizm fuarları arasında yer alan ve özellikle yurt dışından yoğun bir katılımın olduğu İstanbul’daki Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı yoğun bir katılımla devam ediyor. Elazığ’ın ilk kez büyük bir stant alarak kendini tanıttığı EMİTT Fuarında, Elazığ’ın standına olan ilgili bir hayli fazla.

Fuarda Elazığ’ın standı özel olarak hazırlandı. Günler öncesinde yapılan çalışmalar sonucunda Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım’ın direktifleriyle stant gösterişli bir şekilde katılımcılara sunuldu.

“EN İYİ” ÖDÜLÜNÜ ALDIK"

Harput’un tarihi eserlerinin tek tek minyatürü hazırlandı. Eğri minaresiyle, Ulu Cami dekoru ve diğer tarihi eserleriyle hazırlanan stant ödüle layık görüldü. Büyük dikkat çeken Elazığ standına EMİTT tarafından “EMİTT 2018’de Bölge Tanıtımını Yansıtan En İyi Stand Ödülü” verildi.

Ayrıca yine EMİTT tarafından Elazığ Valiliği’ne teşekkür edildi. Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım ise ödülle ilgili yaptığı açıklamada; “Turizmde dünyanın en büyük 5. Fuarı Emitt’te standımız ödüle layık görüldü... Bütün ekibimi tebrik ediyorum...” dedi.


 

Elazığ Son Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER