Başkan Yanılmaz, Yıldızbağları'nda

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Yıldızbağları Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Başkan Yanılmaz, Yıldızbağları'nda

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz," Belediyeyi dört duvar arasında, makamda oturarak idare etmeyeceğiz. Bizler Elazığ Belediyesini idare ederken hemşehrilerimizle birlikte konuşarak istişare ederek onların arzu ve isteklerini dinleyerek çözümü de yine birlikte bularak bir hizmeti gerçekleştirmiş olacağız" dedi. 

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Yıldızbağları Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Başkan Yanılmaz, belediye meclis üyeleri, birim müdürleri ve birçok vatandaşın katıldığı toplantıda mahalle sakinlerinin istek ve talepleri dinlenerek mahallenin daha modern bir hal alması için fikir alışverişinde bulunuldu.
Yıldızbağları Mahallesi’ne Başkan Mücahit Yanılmaz döneminde gelen hizmetleri görmezden gelmenin yanlış olacağını belirten Yıldızbağları Muhtarı İmam Taş, yapılması gereken ve daha önceki dönemlerde yapılmayan birçok hizmetin son 3,5 yılda yapıldığını aktardı.
Mahalle toplantılarının esasında muhabbet, sohbet, karşılıklı fikir alışverişi, problemlerin görüşülüp çözümlerin de birlikte bulunacağı bir ortam olduğunu ifade eden Başkan Mücahit Yanılmaz'da;" Aday adayı olduğum dönemlerde üzerinde durduğum çok önemli bir konu vardı. Biz Elazığ’ı yönetirken, yönettiğimiz insanların ırkına, dinine, diline, kimliğine, mezhebine bakmadan ihtiyaçlarını gidermenin mücadelesini vereceğiz diyordum. Elazığ’da 38 mahalle var. Bu 38 mahallenin birlikte gelişmesi, büyümesi ve birlikte zenginleşmesinin mücadelesini vereceğiz demiştim. Seçildikten sonra da bu ilkemizi aynen hayata geçirdik. Yıldızbağları mahallesinin problemlerini en iyi siz bilirsiniz. Şunu hep söyledim. Biz Elazığ Belediyesini dört duvar arasında, makamda oturarak idare etmeyeceğiz. Bizler Elazığ Belediyesini idare ederken hemşehrilerimizle birlikte konuşarak istişare ederek onların arzu ve isteklerini dinleyerek çözümü de yine birlikte bularak bir hizmeti gerçekleştirmiş olacağız”diyerek konuşmasını tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER