Vali Kaldırım Millet Bahçesi'nin yapılacağı alanı inceledi

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ'da yapılacak olan Millet Bahçesi ve Millet Kıraathanesi projesine ilişkin önemli açıklamada bulundu.

Vali Kaldırım Millet Bahçesi'nin yapılacağı alanı inceledi

Elazığ’da eski emniyet müdürlüğü binası arazisine yapılacak olan Millet Bahçesi ve Millet Kıraathanesi projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük önem verdiği proje için toplu konut idaresi başkanlığı 28 Ocak tarihinde ihale yapacak.

Elazığ Vali Çetin Oktay Kaldırım, proje ihalesi öncesinde millet bahçesinin yapılacağı alanda incelemelerde bulunarak ilgili kurum yetkililerinden bilgiler aldı.

Vali kaldırım, incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, TOKİ tarafından 28 Ocak'ta yapılacak projenin yapılacağı alanda incelemelerde bulunduklarını belirtti. 

Vali kaldırım, açıklamasında, "Elazığımız millet bahçesi ve millet kıraathanesine kavuşuyor. TOKİ tarafından 28 Ocak’ta ihalesi yapılacak olan ve içinde millet kıraathanesi, 3 şehit anıtı, şehitler meydanı, tematik bahçeler ve birçok etkinlik alanı bulunan Millet Bahçesi’nin yapılacağı alanı inceledik..." ifadelerine yer verdi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER