ULAŞ; "Baskil gün geçtikçe gelişiyor"

Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, öncülüğünde Baskil ilçesine bir dizi ziyaret gerçekleştirildi. Ziyaret sırasında Başkan Ulaş, Baskil’in gün geçtikçe geliştiğini vurgulayarak Baskil’deki değişim rüzgârını fark etti.

ULAŞ; "Baskil gün geçtikçe gelişiyor"

Ziyaretlere Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş,Elazığ SGK İl Müdürü Ayhan Tuncer, Elazığ İŞKUR İl Müdürü Abdullah Balcı, Elazığ İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürü Ramazan Polat, Elazığ Ticaret İl Müdürü Bilal Öztürk, Elazığ Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mustafa Yavuztürk, Elazığ KOSGEB İl Müdürü Şaban Yaşa, Elazığ TKDK İl Koordinatörü İbrahim Sertaç Yılmaz, Elazığ Tarım ve Orman İl Müdürü Turan Karahan ve Anadolu Realist Hareketi Derneği Genel Başkanı Erhan Eğit katıldı. Heyet ilk olarak, Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Kaymakam Murat’tan Baskil hakkında bilgiler alan heyet, Baskil için yapılacak çalışmalar hakkında bilgi alış verişinde bulundu.

KAYMAKAM MURAT, ZİYARETTEN MEMNUN KALDI

Ziyaret sonrası açıklamalarda bulunan Baskil Kaymakamı Oğuz Cem Murat, ziyaret dolayısıyla çok memnun olduğunu ifade ederek “Görev yaptığım süre içinde kurum müdürleri ve STK başkanlarının birlikte ilk defa bu kadar kalabalık bir şekilde ziyaret ettiklerini gördüm. Bu birlik ve beraberlik ortamı bizleri çok mutlu ediyor. Bugün kurum müdürlerimize ve STK başkanlarımıza güzel ilçemiz Baskil hakkında bilgiler verdik. Kurumlarımız hakkında bilgiler aldık ben ziyaret dolayısıyla kendilerine çok teşekkür ederim” dedi.

ULAŞ: BASKİLİMİZ GÜN GEÇTİKÇE GELİŞİYOR!

Heyet daha sonra Baskil ilçesinde faaliyet gösteren kayısı entegre tesisini ve tekstil fabrikasını ziyaret etti. Ziyarette işletme yetkilileri ve çalışanlarla bire bir sohbetler gerçekleştiren heyet, işletmeler hakkında bilgiler aldı. Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Elazığ Tuhafiyeciler ve Konfeksiyoncular Esnaf Odası Başkanı Mitat Ulaş, Memleketi Baskil’e kurum müdürleriyle çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek “Baskil ilçemiz son yıllarda yapılan yatırımlarla emin adımlarla gelişmesine devam ediyor” diyerek ziyaretlerden memnun ayrıldıklarını ifade ederek kendilerine eşlik edenlere ve de ağırlayanlara teşekkürlerini sundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER