Kaldırım, Türk Polis Teşkilatı’nın Yıldönümü Nedeniyle Mesaj Yayınladı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Vali Kaldırım mesajında, “Emniyet teşkilatımızın kadim şehir Elazığ’ımızın bölgesinde güvenlik açsından bir huzur adası olmasında katkıları büyüktür” dedi.

Kaldırım, Türk Polis Teşkilatı’nın Yıldönümü Nedeniyle Mesaj Yayınladı

Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 174’üncü yıldönümü nedeniyle Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım tebrik mesajı yayınladı.

KALDIRIM: ÜLKEMİZİN HUZUR VE GÜVENLİĞİ İÇİN OLAĞANÜSTÜ GAYRETLER SERGİLİYORLAR

Mesajında polislerin fedakarca görev yaptıklarını ifade eden Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, “Kurulduğu günden itibaren ülkemizin huzur ve güvenliği için olağanüstü gayretler sergileyen; Devletin bekası, kamu düzeninin tesisi, halkın can ve mal emniyetinin temini için fedakârca çalışan Türk Polis Teşkilatı’nın 174’üncü kuruluş yıl dönümünde polisimizin haklı gurur ve heyecanını bir kez daha paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

KALDIRIM: GÜVENLİK AÇSINDAN BİR HUZUR ADASI OLMASINDA KATKILARI BÜYÜKTÜR

Vali Kaldırım, “Emniyet Teşkilatımız; hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan ve mesai mefhumu gözetmeden uhdesine almış olduğu bu kutsal ve önemli görevi ifa ederken vatan sevgisiyle mümeyyiz, duyarlı ve vatandaş merkezli hizmet anlayışıyla toplumun beklenti, ihtiyaç ve taleplerini de dikkate alarak hizmet vermeye devam etmektedir.  Özellikle bu anlayışla çalışan Emniyet teşkilatımızın kadim şehir Elazığ’ımızın bölgesinde güvenlik açsından bir huzur adası olmasında katkıları büyüktür.  Bundan sonra da aynı doğrultuda yine aynı azim, kararlılık ve yüksek vazife şuuru ile çalışmalarına devam edeceklerine yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandı.

KALDIRIM: ŞEHİT OLAN POLİSLERİMİZİ RAHMETLE, GAZİLERİMİZİ MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUM

Vali Çetin Oktay Kaldırım, “Bu vesile ile İlimizde huzur ve güven ortamının sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın 10 Nisan Polis Haftasını kutluyor, vatan, millet ve bayrağı uğruna canlarını feda ederek görevi başında şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, teşkilatımızın tüm çalışanlarına aileleri ile birlikte huzurlu, mutlu ve sağlıklı günler diliyor, sevgilerimi sunuyorum”diye kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER