Hem Üniversite Hem de Şehir Tanıtıldı

Elazığ kültürünün tanıtımı amacıyla İstanbul Yenikapı Fuar alanında düzenlenen Elazığ Tanıtım Günleri’ne Fırat Üniversitesi de katılarak burada tanıtım standı açtı. Üniversitenin standına eski mezunlar yoğun ilgi gösterdi.

Hem Üniversite Hem de Şehir Tanıtıldı

Tanıtım Günlerinde Üniversiteyi, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Fırat Üniversitesi Rektörlüğü Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Doç. Dr. İlhan Oğuz Akdemir, Mustafa Tanyıldızı ve Biyoloji Bölümü Yüksek Lisans öğrencisi Süleiman Usman temsil etti.

HEM ÜNİVERSİTE HEM DE ŞEHİR TANITILDI

Gerek üniversitenin ve gerekse şehrin tanıtımına katkı sunmak adına birçok fuar ve tanıtım gününe katılım gösteren Fırat Üniversitesi, İstanbul Yenikapı da düzenlenen Elazığ Tanıtım Günleri’nde yer alırken, Fırat Üniversitesi Mezunları ve uzun süre görev yapmış eski öğretim üyeleri üniversite standını ziyaret ederek hasret giderdiler.

ÜNİVERSİTEYE YÖNELİK BİLGİLER AKTARILDI

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ da Üniversite standında konuklarını ağırlarken, ziyaretçilere Üniversitenin tanıtımını içeren çeşitli hediyeler dağıtıldı. Çok sayıda ziyaretçi de üniversite hakkında ayrıntılı bilgileri tanıtım günlerinde bire bir üniversite yetkililerinden alma fırsatı buldu. İstanbul Elazığ Tanıtım günlerine katılan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Yenikapı fuar alanında kurulan standları gezerek, stand görevlilerinden çeşitli bilgiler aldı.

ELAZIĞ BÖLGENİN EN ÖNEMLİ İLLERİNDEN BİRİ”

Bu tür organizasyonların birlik ve beraberliği güçlendirdiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Demirdağ “Elazığ son yıllarda yaptığı atılımlarla bölgenin önemli illerinden biri konumuna geldi. Elazığ’ın tanıtımı açısından, yapılan bu programı çok önemli buluyorum. Fırat Üniversitesi’nin tanıtımı açısından da bu tür organizasyonlar büyük önem taşıyor. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2018, 16:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER