Fuad ÜLGER; "Kadir gecesi ramazanın kalbi ve kıymetlisidir"

Genç Elazığlılar Derneği (GELDER) Başkanı Fuad ÜLGER, Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesajında, ''Birçok hayır ve bereketi içinde barındıran, manevî hazzın yükseldiği bu mübarek gecede, yüce Rabbimizin bizleri affetmesi ve güzellikler vermesi için dua etmeliyiz'' dedi.

Fuad ÜLGER; "Kadir gecesi ramazanın kalbi ve kıymetlisidir"

Genç Elazığlılar Derneği (GELDER) Başkanı Fuad ÜLGER, Kadir gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı. ÜLGER mesajında şu ifadelere yer verdi;

''Rabbimiz, Kadir gecesini Ramazan'ın kalbi ve kıymetlisi kılmıştır. Kadir gecesini ihya etmenin yolu, Kur'anın kadir ve kıymetini bilmekten geçer. Müminler için Kur’an’ı Kerim Allah Teâlâ’ya yaklaşmak için en güzel ve en güçlü vesiledir. Birçok hayır ve bereketi içinde barındıran, manevî hazzın yükseldiği bu mübarek gecede, yüce Rabbimizin bizleri affetmesi ve güzellikler vermesi için dua etmeliyiz.

Bu gecenin, geleceğimizi ve iç dünyamızı huzur ışığıyla aydınlatması ve başta ülkemizin ve dünyanın; İslam ile ilgisi olmayan, dili, dini ve ırkı olmayan, insanların huzur ve istikrarını bozmaya yönelen, masum insanların hayatına kasteden terör belasından kurtulması yegane temennimdir.

Bu duygu ve düşüncelerle kadir gecesinin, ülkemiz için hayırlara vesile olmasını,  İslam alemine barış; insanlık alemine ise hidayet getirmesini yüce Rabbimden niyaz ediyorum''

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2018, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER