Fırat EDAŞ'a İŞKUR'dan teşekkür

Bingöl, Elazığ, Malatya, Tunceli illerinde elektrik dağıtım hizmeti sunan Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., sorumluluk bölgesinde sağladığı istihdam ile İŞKUR’un teşekkürünü kazandı.

Fırat EDAŞ'a İŞKUR'dan teşekkür

Faaliyet gösterdiği 4 ilde 2 bin 450 çalışanı ile kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtım hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmenin gayreti içinde olan Fırat EDAŞ’a bir teşekkür de İŞKUR’dan geldi. Bölge ve ülke istihdamına sağladığı önemli katkılardan dolayı İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi. 

İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü İş ve Meslek Danışmanı Mehtap Gökalp ve Semra Gökalp, Fırat EDAŞ Şirket Müdürlüğü binasına gerçekleştirdiği ziyarette teşekkür belgesini, Fırat EDAŞ Mali ve İdari İşler Müdürü Ahmet Zekai Duman’a ve İK Uzmanı Zeycan Gülcü’ye takdim etti.

İŞKUR ile işbirliğine gösterdiği özen ve ülke istihdamına sağladığı ciddi katkıdan ötürü Fırat EDAŞ’ın istihdam açısından bölgenin önemli bir değeri olduğunu ifade eden İŞKUR Elazığ İl Müdürlüğü İş ve Meslek Danışmanı Mehtap Gökalp, “İŞKUR olarak ilimizde yaptığımız kurumlar arası değerlendirme sonucunda; pek çok alanda istihdam sağlamasının yanında özellikle engelli çalışan kadrosuna gösterdiği hassasiyet ile örnek bir kurum olmasından dolayı Fırat EDAŞ’ı teşekküre layık gördük. Önümüzdeki süreçte de işbirliğimizin devam edeceği Fırat EDAŞ’a çalışmalarında başarılar diliyoruz” dedi. 


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER