Şahin Şerifoğuları Haberleri

Şahin Şerifoğuları Haberleri

Elazığ'a yeni odun ambarı

Elazığ Belediyesi tarafından Karşıyaka-Beyyurdu yolu üzerinde yapılan yeni odun ambarı çalışmalarında sona gelindi.

Başkan Şerifoğulları: Gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz

Elazığ'ın uzun yıllardır ihtiyaç duyduğu projeleri hayata geçirmek adına çalışmaları yoğun bir şekilde sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğuları, 'Bu kadim şehrin her sorununu bertaraf edebilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz' dedi.

Başkan Şerifoğulları’ndan prim sözü!

Elazığspor Kulübü, Sakaryaspor maçının kazanılması halinde galibiyet priminin Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları tarafından ödeneceğini açıkladı.

Kaplan: 'Şerifoğulları'nın aşağılayıcı tutumunu kabul etmiyoruz'

CHP İl Başkanı Zeki Kaplan, Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları ve CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında yaşanan tartışmayla ilgili konuşarak, “Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın kendi siyasi kimliğini bir tarafa bırakarak kendisine oy verene de vermeyene de eşit mesafede olması lazım” dedi.

Başkan Şerifoğulları Su Kesintileri İle İlgili Açıklama Yaptı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’daki su kesintileriyle ilgili açıklama yaptı. Başkan Şerifoğulları “Sizlerden; bayrama kadar, olası su kesintileri için sabırlı olmanızı ve su tasarrufu noktasında hassasiyet göstermenizi rica ediyorum” dedi.

Başkan Şerifoğulları; "Güvenli konutlarla depreme hazırlıklı bir şehir olacağız"

Elazığ depreminde hasarın en fazla olduğu mahallelerden Mustafapaşa'da incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,"Devletimizin güçlü desteğiyle, şehrimizdeki eski yapı stoku yenilenerek, güvenli konutlarıyla depreme hazırlıklı bir şehir olacağız” dedi.

Fırat Üniversitesi'nden Final Sınavlarıyla İlgili Açıklama

Fırat Üniversitesi öğrencileri final sınavlarının yüz yüze değil de online yapılması yönünde sosyal medyadan kampanyalarını sürdürürken konuyla ilgili Fırat Üniversitesi’nden bir açıklama yapıldı.

Elazığ'da yol genişletme çalışmaları başlatıldı

Elazığ’da yol genişletme kapsamında Korgeneral Hulusi Sayın Caddesinde çalışma başlatıldı,arada kalan ağaçlar ise başka alanlara dikimi yapıldı.

Kapalı Çarşı’nın açılış tarihi belli oldu

Koronavirüs tedbirleri kapsamında İl Pandemi Kurulu tarafından kapatılmasına karar verilen Kapalı Çarşı’nın açılış tarihi belli oldu. Kapalı Çarşı Derneği Başkanı Hasbi Yargıç Demir, Kapalı Çarşı’nın 11 Mayıs tarihinde açılacağını duyurdu.

44 gün sonra bulunan Şehit Güneş'in naaşı Elazığ'dan Ankara'ya uğurlandı

Tunceli'de eğitim sırasında şehit düşen Jandarma Uzman Çavuş Yılmaz Güneş için ikinci tören Elazığ Havaalanı'nda düzenlendi, ardından naaşı uçakla Ankara'ya gönderildi.

Başkan Şerifoğulları,"Güzel ve kaliteli içme suyunu halkımıza ulaştırmış olacağız"

Hamzabey Barajı İçme Suyu Ana İsale Hattı'nın, Karşıyaka Mahallesi'nde bulunan arıtma tesisine kadar getirildiğini belirten Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları,"Yaklaşık 1180 metrelik hat döşemesini yaptık. Geri kalan kısımda da çalışmaları tamamlayarak Hamzabey Barajından temin edilecek içme suyunu Doğukent depolarımıza ulaştırmış olacağız. Böylece güzel ve kaliteli içme suyunu halkımıza ulaştırmış olacağız"dedi.