Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Haberleri

ETSO Başkanı Alan, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İdris Alan, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile bir araya geldi.

ETSO Başkanı Alan: 'KGF destek paketleri konusunda müdahalemizi gerçekleştirdik'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, yaşanılan depremler sonrası açıklanan KGF destek paketlerinin Elazığ'ı barındırmaması üzerine TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu ve Kredi Garanti Fonu Başkanı Erdoğan Özegen'i arayarak durumu bildirdiklerini ve çözüm talep ettiklerini belirtti.

Başkan Alan, 'Bu şehir kenetlendiği zaman elde edemeyeceği hiçbir şey yok'

Deprem sebebiyle ağır bir mağduriyet yaşayan Elazığ'ın genel hayata etkili afet bölgesi ilan edildiğini aktaran Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan İdris Alan, Biz birlikte güçlüyüz. Bu şehir kenetlendiği zaman elde edemeyeceği hiçbir şey yok dedi.

Toplantıda depreme yakalanan katılımcılar 'besmele' çekti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenen toplantı sırasında 5.3'lük deprem meydana geldi. Toplantıya katılanlar besmele getirerek depremin durmasını bekledi.

Arslan ailesinin acı günü!

Eski Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan’ın anneanneleri Nezehat Seyran hayatını kaybetti.

Elazığ TSO'nun yeni yönetimi belli oldu!

Gerçekleştirilen Elazığ TSO seçimlerin ardından bugün saat 9’da Elazığ TSO toplantı ve konferans salonu'nda toplanan meslek grubu üyeleri, kendi aralarından Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri, Genel Kurul Delegeleri ve Meclis Başkanlığına getirilecek olan isimleri seçti.

Elazığ TSO başkanlık seçimi heyecanı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı (TSO) üyeleri, yeni başkan ve yönetimini belirlemek üzere sandık başına gitti.

Başkan Adayı Tüfenkçi adaylıktan çekildi!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, 12 Kasım Cumartesi günü yapılacak ETSO seçimlerinde adaylıktan çekildiğini söyledi.

ETSO'da 3 önemli isim Tüfenkçi'nin ekibine katıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi’nin yönetimine ETSO’nun mevcut yönetiminden katılım.

Elazığ TSO'da seçim öncesi son meclis toplantısı yapıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası 2018/2022 hizmet döneminin son Meclis Toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Yaşar başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşmasında hizmetleri nedeniyle Meclis Üyelerine teşekkür etti.

Başkan Adayı Tüfenkçi: 'Genç ve yeni yüzlerle yola çıktık'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, Seçim çalışmaları kapsamında üç ilçeye ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Veli Aksu: 'Elazığ TSO seçimlerinde aday değilim'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Vekili ve KURS DER Başkanı Veli Aksu, yapılacak olan ETSO seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı. Başkan Aksu, 'Elazığ TSO Seçimlerinde aday olmadığımı ve KURS DER Başkanı olarak tarafsız olduğumu çeşitli platformlarda dile getirmiş bulunmaktayım' dedi.

‘Anket sonuçları birilerinin hoşuna gitmediği için mi kaldırıldı’

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, bir haber sitesinin 'Sizce ETSO Başkanı kim olmalı?' Anketini başlattıktan sonra kaldırmasına sert tepki göstererek, 'Anket yapıyorsanız kaldırmayacaksınız. Anketi kaldırıyorsanız neden kaldırdığınızla ilgili mantıklı bir açıklama yaparak kamuoyundan özür dilemelisiniz' dedi.

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Gürkan: 'Tüfenkçi ve ekibine başarılar diliyorum'

MÜSİAD Elazığ Şube Başkanı Tekin Gürkan ve beraberindeki heyet Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi ve ekibini ziyaret etti.

Başkan Adayı Tüfenkçi: 'Biz koltuk sevdası için yola çıkmadık'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Adayı Selçuk Tüfenkçi, Seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ettiklerini ifade ederek kendilerine teveccühün çok yüksek olduğunu söyledi.

Başkan Adayı Şekerdağ'dan meslek komitesi üyeleri tanıtım toplantısı

Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Başkan Adayı Ali Şekerdağ, düzenlediği basın toplantısıyla meslek komite üyelerini kamuoyuna tanıttı.

Elazığ TSO'ya bir aday daha!

İş İnsanı Selçuk Tüfenkçi, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlık seçimlerine adaylığını açıkladı.

Elazığ TSO başkan adayı Şekerdağ: 'Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde hiç kaybetmedik'

Geçmiş yıllarda iki kere Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) başkanlığı yaptığını hatırlatan Elazığ TSO başkan adayı Ali Şekerdağ, O kurumda altı kez üst üste seçime girdik ve kazandık. Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerinde hiç kaybetmedik. Çok başarılı bir şekilde bu seçimde de kazanacağımıza inanıyorum dedi.

Asil Başkan'dan duygulandıran veda! Allah şifa versin memleket adamı

12 Kasım 2022 tarihinde gerçekleşecek oda seçimleri öncesi Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Asilhan Arslan açıklamalarda bulundu.

Eski Başkan Şekerdağ'dan adaylık açıklaması!

Eski Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı iş insanı Ali Şekerdağ, Elazığ TSO Başkanlığı’na adaylığını açıkladı.

Başkan Arslan'dan emeği geçenlere teşekkür! 'Elazığ'a yakışır bir organizasyon oldu'

Elazığ Ticaret Ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, 'Elazığ Ekonomisine Değer Katanlar' programının Elâzığ’a yakışır şekilde üst düzey bir etkinlik olarak yapıldığını belirterek emeği geçenlere teşekkür etti.

Elazığ TSO 'Sıfır Atık Belgesi' almaya hak kazandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), 'Sıfır Atık Belgesi' almaya hak kazandı.

Geceye damga vuran fotoğraf!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasının organize ettiği 2022 yılı 'Ekonomiye Değer Katanlar' Ödül töreninde çekilen fotoğraf geceye damga vurdu.

ETSO Başkanı Arslan TOGG'u inceledi

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte yerli üretim olan TOGG'un Gemlik üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.

Elazığ TSO adına düzenlenen koşuyu Into isimli safkan kazandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası adına düzenlenen koşuyu Into isimli safkan kazandı.

ETSO mesleki eğitimin güçlendirilmesi için 5 dosya hazırladı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO), TOBB'da gerçekleştirilen Mesleki Eğitim Merkezleri İş Birliği Protokolü toplantısında hazırladığı 5 dosyayı sundu.

'Finansmana erişim noktasında şikayet var'

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Bloomberg HT Televizyonu’nda iş dünyasının finansmana erişim sorununu değerlendirdi.

Başkan Arslan'ın anket çalışması ülke gündeminde

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, iş dünyasının en büyük sorunlarının başında gelen krediye ulaşma probleminin ticaretin tüm ekosistemini bozduğunu belirterek, 'Temmuz ayı başında yapmış olduğumuz anket çalışmamızda karşımıza çıkan bu önemli soruna TOBB Genel Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’da sosyal medya üzerinden dikkat çekmiştir' dedi.

İş dünyasının sorunları Ekonomi Şurasına taşındı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Başkanı Asilhan Arslan, TOBB Ekonomi Şurasında iş dünyasının sorunları ve beklentilerini açıkladı.

Başkan Arslan: Bölgemizde 60 milyon TL bir yatırım planlanmaktadır

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan, TRB1 illerinin önemli potansiyeller kaynakları arasında yer alan turizm, ihracat ve tarımın geliştirilmesini hedefleyen program kapsamında başarılı olan projelere 500 bin ile 2 milyon lira arasında faizsiz kredi verileceğini belirtti.