Van'ın Muhtarları GAKGO'dan Memnun

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi VASKİ Genel Müdürü Elazığlı Hemşehrimiz Ali Tekataş, kurum olarak her yere hizmetin mührünü vurduklarını, her mahalle ve mezrada çalışma yürüttüklerini ve ekibinin büyük başarılara imza attığını söyledi.

Van'ın Muhtarları GAKGO'dan Memnun

İlçelerde gezi ve incelemelerini sürdüren Van Valisi ve Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez’in programlarından sonra ilçelerde bulunan muhtarlarla görüşen VASKİ Genel Müdürü Elazığlı Hemşehrimiz Ali Tekataş, Vaski ile alakalı dilek ve temennilerini dinliyor. Ayrıca VASKİ çalışanları ile de durum değerlendirmemesi yapan Tekataş, gelen memnuniyet verici duygular ve hizmetlerden duyulan görüşlerini dile getiren muhtarlara da teşekkür ederek, muhtarlarımız hizmeti takdir ediyor ve bu bizi daha da motive ediyor” dedi.

Çaldıran’da incelemeler yapan Tekataş, VASKİ Şube Müdürlüğüne giderek Kuzey Şube Müdürü Nuri Çiftçi ve personellerle sohbet etti. Yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alan Tekataş, karda kışta bin bir zahmet ve emekle çalışmalarını yürüten ekipleri kutladı.

Her yere hizmetin mührünü vuran bir ekiple çalıştıklarını ve kendileriyle iftihar ettiklerini söyleyen Tekataş, kurum olarak yüzümüzü ağartan gece gündüz durmadan hizmet üreten personellerimizin hepsini candan kutluyorum. Onların alın teri helal emekleri ile halkımızın sorunlarını çözüyoruz. Varolsunlar, teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Tekataş, Çaldıran’da muhtarlarla da bir araya gelerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Muhtarlar yapılan hizmetten duydukları memnuniyeti dile getirdi. VASKİnin her zaman sorunlarının çözümü için koşturduğunu ve kendilerini hiç yalnız bırakmadığını söyleyen muhtarlar VASKİ’nin daima yanlarında yer aldığını ve hizmeti gece gündüz sürdürdüğünü belirterek teşekkür ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER