Trabzon basını Gakgo TEKATAŞ'dan övgüyle bahsetti

Trabzon İçme Suyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Hemşehrimiz Ali TEKATAŞ Trabzon'un Araklı ilçesindeki sel olayının duyulmasının ardından bölgeye acil olarak intikal ederek Trabzon basının da "TEKATAŞ HIZIR GİBİ" başlığıyla manşetlerde geniş yer bularak bir kez daha Elazığlıların göğsünü kabarttı.

Trabzon basını Gakgo TEKATAŞ'dan övgüyle bahsetti

Trabzon İçme Suyu ve Kanalizasyon İdaresi (TİSKİ) Genel Müdürü Hemşehrimiz Ali TEKATAŞ Trabzonun Araklı ilçesindeki sel olayının duyulmasının ardından bölgeye acil olarak intikal etmiş, Trabzon basının da "TEKATAŞ HIZIR GİBİ" başlığıyla manşetlerde geniş yer bularak bir kez daha Elazığlıların göğsünü kabarttı.

Henüz daha birçok kişinin haberi dahi olmadan kendi imkanları ile bölgeye ulaşan hemşehrimiz Tekataş, ekipleri de sevk ve idare etti. Gayretli çalışmaları ile dikkat çeken Tekataş, 3 gündür de Araklı'ya üs kurmuş durumda.

Genel Müdür Tekataş, sel nedeniyle bölgenin alt yapı ve içme suyu hattında ciddi tahribatlar meydana gelen bölgeden dün müjdeli haberi verdi. 

Tekataş;"Sel felaketinin merkezi Çamlıktepeye de suyu an itibari ile verdik çok şükür. Yüceyurt ve Yeşilyurt'a sel felaketinin olduğu gün suları vermiştik. Çamlıktepe'ye de vermemizle birlikte afet bölgesinde susuz yer kalmadı. Dün geceden beri yoğun gayret sarf eden tüm çalışma arkadaşlarıma gayretleri ve emekleri için şükranlarımı sunuyorum. İnsanların en hayırlısı, insanlara hizmet edendir." mesajını paylaştı. 

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2019, 00:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER