TEKATAŞ; "Anneler hayatın temel direğidir"

Vaski (Van Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi) Genel Müdürü Elazığlı Hemşehrimiz Ali TEKATAŞ, "Sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük bir sorumluluk üstlenmiş olan anneler, aile ve toplum hayatının temel direğidir" dedi.

TEKATAŞ; "Anneler hayatın temel direğidir"

Vaski (Van Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi) Genel Müdürü Elazığlı Hemşehrimiz Ali TEKATAŞ anneler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. TEKATAŞ mesajında, sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde her zaman büyük bir sorumluluk üstlenmiş olan annelerin, aile ve toplum hayatının temel direği olduğunu söyledi.

Yeni nesillerin kişilik ve geleceklerinin şekillendirilmesinde de en önemli görevin yine annelere düştüğünü ifade eden Tekataş şöyle devam etti: "Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında hiç şüphesiz, en çok annelerin payı vardır. Anneler, saf bilginin, sevgi ve şefkat duygularının, hoşgörünün tükenmez kaynağıdır. Yeni nesillerimizle birlikte gelenek ve değerlerimizin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesi de yine annelerdir. Bu anlamlı günün, annelik bilincinin gelişmesine ve annelerimizin değerini daha iyi anlamamıza katkıda bulunmasını diliyorum. 
Üzerimizde ödenemez hakları bulunan, karşılıksız sevgi, fedakârlık ve sabırlarını hiç bir maddi değerle ölçemeyeceğimiz bütün kadınların Anneler Günü'nü kutluyor, her birini ayrı ayrı saygıyla, sevgiyle selamlıyorum."

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2018, 16:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER