PEYDAV ve Gençlik Spor'dan "Kahve Arası Kitap Molası" Projesi

PEYDAV Yönetim Kurulu Başkanı Proje Koordinatörü Tuncay Tekin yaptığı yazılı basın açıklamasında, Gençlik spor bakanlığı ile ortaklaşa bir proje gerçekleştireceklerini açıkladı.

PEYDAV ve Gençlik Spor'dan "Kahve Arası Kitap Molası" Projesi

Tuncay Tekin açıklamasında,” Pertekliler Yardimlaşma Vakfi ( Peydav ) Ile Gençlik Ve Spor Bakanliği ‘nın ortaklaşa yürüteceği yeni bir Projeye başlamak üzereyiz.

Proje kapsamında her zaman faaliyetlerimizde yardım ve desteğini bizden esirgemiyen PERTEK Belediyesi’nin Vakfımıza tahsis ettiği  Zeynep-Zeynel EROL Parkı içerisinde yer alan kapalı alanda ‘’PEYDAV KİTAP KAHVE ‘’adında bir mekan açılacaktır.

Pojemiz 1 Şubat 2019 ile 31 Ekim 2019 tarihler arasında yürütülecek olup Mekanın içi Kitap Kahve olarak dizayn edilerek her yaş grubundan tüm halkımıza açık tutulacaktır.Buraya gelen misafirlerimiz huzurlu bir ortamda kitaplarını okurken kendilerine çay,kahve,kek,pasta ikramları da ücretsiz olarak kendilerine sunulacaktır.

Daha önceleri de halkımızın faydasına projelere imza atan PEYDAV ; Pertekli hemşerilerimiz için hizmete daima hazırdır ve sizlerin de destekleriyle çalışmalarına azimle ve ilk günlü heyacanla devam edecektir.” Dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER