Suriyeliler İle Vatandaşlar Arasında Çıkan Kavganın Nedeni Belli Oldu

Elazığ’ın Rüstempaşa Mahallesi’nde Suriyeliler ile mahalle esnafı arasında çıkan tartışmanın nedeni belli oldu.

Suriyeliler İle Vatandaşlar Arasında Çıkan Kavganın Nedeni Belli Oldu

Elazığ’ın Rüstempaşa Mahallesi’nde Suriyeliler ile mahalle esnafı arasında çıkan tartışmanın nedeni belli oldu. İddiaya göre, Suriyeli bir çocuk ile mahallede berber dükkanında çalışan bir çocuk arasında kavga çıktı. Çocuklar arasında çıkan tartışmanın ardından, bir grup Suriyeli berber dükkanına girerek, dükkan sahibine ve çocuğa saldırdı. Ardından dükkanın önüne gelen başka bir Suriyeli grupla birleşen kalabalık, mahalledeki dükkanların camını kırarak tehditler savurmaya başladı. Olay yerine gelen polis ekipleri, ellerinde kesici ve delici aletler bulunan Suriyeliler ile mahalle esnafını ayırarak, olaya müdahale etti. Mahalle esnafı ve Suriyelilerden bir kısmının gözaltına alındığı bildirildi. 

Yaşanan olaylarda iki kişinin yaralandığı bildirilirken, olayın geçtiği Aksaray Caddesi'nin giriş çıkışları özel harekat polisleri tarafından kapatıldı.

Kaynak:kanal23

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 01:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Doğan
Ahmet Doğan - 2 hafta Önce

Sıkıntı ve sorun olan ve çıkaranı mazeretine bakılmaksızın paketlenip sınır dışı edilecek.Bu kadar basit.Kalanlar ise misafir olduğu bilinci hatırlatmalı...

SIRADAKİ HABER